Шлейф Watch Series 3 38mm GPS (3D-Touch), Уцінка

191,02 грн.
Немає у наявності
Код:
CB-00006551
Якість перевірена часом Шлейф Apple Watch Series 3 38mm GPS (3D-Touch)
191,02 грн.
опис товару:Шлейф Watch Series 3 38mm GPS (3D-Touch) - це оригінальний змінний шлейф для годинників Apple Watch, який доступний за привабливою ціною в інтернет-магазині GSM-Forsage. Цей шлейф підходить до моделі годинників Apple Watch Series 3 з діагоналлю екрану 38 мм і має підтримку технології 3D-Touch.
Уцінене пристрій має деякі косметичні дефекти, такі як подряпини і сліди використання, але це не впливає на його функціональність. Шлейф Watch Series 3 38mm GPS (3D-Touch) є ідеальним вибором для тих, хто хоче замінити пошкоджений або втрачений шлейф свого Apple Watch, не витрачаючи забагато грошей.
В нашому інтернет-магазині GSM-Forsage, ми пропонуємо високоякісні змінні шлейфи та аксесуари для ваших любимих гаджетів за доступними цінами. Не витрачайте гроші на дорогі оригінальні запчастини, коли ви можете отримати високоякісний продукт від нас і зберегти більше грошей на своїх покупках. Придбайте Шлейф Watch Series 3 38mm GPS (3D-Touch) зараз, щоб отримати якісний продукт за вигідною ціною від GSM-Forsage!
Технічні Характеристики
Подходящие модели Apple Watch Series 3 38mm
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Шлейф Watch Series 3 38mm GPS (3D-Touch), Уцінка
Ваша оцінка