Гарантії

 

«GSM Forsage» -  надає гарантію на весь асортимент товарів. Якщо клієнт звернеться у разі настання гарантійного випадку, компанія розгляне ситуацію. У разі потреби зробить ремонт, заміну або поверне витрачені на товар кошти. У ситуації, якщо на складі відсутній потрібний товар для заміни, компанія поверне кошти або за згодою покупця зарахує їх на його баланс. Умови гарантії повністю відповідають вимогам Закону «Про захист прав споживачів» та чинним стандартам. Внутрішні правила GSM Forsage не суперечать чинному законодавству України.

 


 

Умови гарантійного обслуговування:1

Після зняття з запчастини захисної наклейки, гарантія – припиняється. Необхідно одразу перевіряти справність деталей.
Пам'ятайте, що гарантія розповсюджується виключно на нові запчастини до фактичного введення в експлуатацію. Вихід з ладу запчастини після завершення установки вважається зовнішнім впливом. У цьому випадку виключається вина виробника, продавця та перевізника. Допускається повернення будь-яких запчастин, але без наявності слідів механічної дії (вм'ятини, подряпини, тріщини, вигини). Перед встановленням у пристрій необхідно перевіряти правність деталей.

 


 

  Повернення справного товару:

В Україні діє Закон «Про захист прав споживача». Завдяки йому, покупець має право обміняти придбану в 14-денний термін продукцію,  але тільки за умови збереження первісного вигляду з усіма пломбами та наклейками. Усі витрати, що виникли в результаті повернення товару на склад, у тому числі доставка, оплачується покупцем.
 
Якщо у Вас є питання щодо гарантійного випадку, зверніться до менеджера з продажу. Ми завжди готові вирішити Вашу проблему у стислий термін.

 

 


 

Гарантійні зобов'язання не надаються у таких випадках:

 

– не дотримані умови експлуатації;

– товар пошкоджено з вини покупця;

– нецільове використання продукції.

Не вважається гарантійним випадком, якщо інструмент або обладнання вийшло з ладу внаслідок: механічних пошкоджень, потрапляння вологи, нагрівання, електромагнітного впливу або інших зовнішніх факторів, і винуватцем не вважається "GSM Forsage".


 

Що робити у разі виявлення несправностей?

 

1) Передзвоніть менеджеру технічного відділу за будь-яким номером на нашому сайті і розкажіть про виявлення несправності або бажання повернути товар.
2) Докладно опишіть характер несправності чи причину повернення.
3) У разі повернення уважно запишіть дані для надсилання.
4) Гарантійний товар має бути упакований в оригінальну упаковку та повністю укомплектований.
5) Обов'язково зберігайте декларацію нової пошти повернення до дзвінка менеджера про отримання посилки.
6) Як тільки товар буде прийнято та перевірено відділом повернень – з Вами обов'язково зв'яжуться!

 

 

 

.

Купуючи товари в нашій компанії, Ви приймаєте правила експлуатації товару та гарантійні умови. Уважно ознайомтесь із вимогами, і тоді не виникнуть неприємні ситуації.