GSM-FORSAGE

 

Історія компанії розпочалася з невеликого сервісного центру у підвальному приміщенні. Але з того моменту минуло близько 15 років, і наші цілі та можливості кардинально змінилися.
 
Основною проблемою роботи сервісного центру був пошук постачальників комплектуючих. Тому,було вирішено розвивати напрямок з продажу саме у цій сфері.
 
Рік за роком покращували якість, сервіс, асортимент і Чернівців нам стало мало. Тепер наші якісні деталі за найкращими цінами можна придбати у Києві, Львові, Кам'янці – Подільську, Коломиї, Івано-Франківську та Тернополі.
 

«GSM Forsage» – це Ваш надійний партнер, на якого завжди можна покластися.

 
Тільки найкращі умови та максимальний сервіс для наших клієнтів.
 

 

 

                                   

 

 

1 - Чернівці

2 - Київ

3 - Коломия

4 - Кам'янець - Подільськ

5 - Львів

6 - Івано-Франківськ

7 - Тернопіль

. Власні філії у семи регіонах України

 

 

 

 

Особливості нашого асортименту запчастин

 

 

Якість. Ми імпортуємо оригінальні запчастини та якісні копії, що дозволяє говорити про їх надійність та довговічність.
Зручність. Наш каталог включає всі необхідні запчастини, а отже, економить ваш час для пошуку.

Наявність. Щотижня ми поповнюємо свій асортимент запчастинами та комплектуючими, а також привозимо новинки, які можна придбати лише у нас.

Ціни. За рахунок прямого імпорту продукції з Китаю, ми маємо найнижчі ціни на ринку, а також діють знижки на оптові замовлення.
Допомога. Наші менеджери знають про мобільну техніку – все, тому вони зможуть оперативно та точно підібрати необхідні запчастини.
Оперативність. Відправлення провадиться в день оформлення замовлення, що гарантує швидке отримання та користування товаром.

 

 
Кожного дня ми аналізуємо ринок та оновлюємо асортимент, тому на нашому сайті Ви завжди знайдете запчастини для останніх моделей смартфонів та планшетів.
 
 
Наша команда ретельно стежить за якістю товарів, і у разі виявлення бракованих запчастин оперативно витягує їх з асортименту нашого магазину.
 
 

Ми цінуємо свою репутацію, тому продаємо лише перевірений та високоякісний товар!

 

 

 

НАША КОМАНДА

 

Наша команда – це сім'я професіоналів своєї справи. Протягом багатьох років ми працюємо над тим, щоб побудувати надійний та комфортний будинок для наших клієнтів.
 
Головне завдання команди - аж ніяк не продати Вам що завгодно і як завгодно. Ми прагнемо міцної та довготривалої співпраці з кожним, хто звернувся до нас!
 
Знайомтеся! Наша найкраща команда, якою ми пишаємось!
Our warehouse 1
Our warehouse 1
Our warehouse 1
Our warehouse 1
Our warehouse 1