Шлейф Samsung Galaxy S5 G900V (1 SIM) for SIM Original, Уцінка

43,96 грн.
Чернівці Центральний
Чернівці Черемош
Чернівці Магазин
Івано-Франківськ
Кам'янець-Подільськ
Коломия
Київ
Львів
Тернопіль
Код:
CB-00000651
Якість перевірена часом Шлейф Samsung Galaxy S5 G900V (1 SIM) for SIM Original
43,96 грн.
Замовити в 1 клік

Опис

опис продукту Шлейф Samsung Galaxy S5 G900V (1 SIM) for SIM Original, Уцінка на сайті інтернет магазину GSM-Forsage:Шлейф Samsung Galaxy S5 G900V (1 SIM) for SIM Original, Уцінка - це оригінальний кабель для підключення SIM-карти до вашого смартфону Samsung Galaxy S5 G900V. Цей шлейф передає інформацію між SIM-картою та пристроєм, що дозволяє вам користуватися послугами свого оператора зв'язку.
Цей продукт продається за зниженою ціною, оскільки він був у нас на складі трохи довше, ніж ми очікували. Проте, ми гарантуємо, що він працює на всі 100% і відповідає всім стандартам якості виробника.
Придбати Шлейф Samsung Galaxy S5 G900V (1 SIM) for SIM Original, Уцінка можна на сайті інтернет магазину GSM-Forsage за допомогою онлайн-платежу. Ми здійснюємо доставку по всій Україні і гарантуємо якість наших продуктів. В разі потреби, наші консультанти готові вам допомогти з вибором та відповісти на будь-які питання.
Придбайте Шлейф Samsung Galaxy S5 G900V (1 SIM) for SIM Original, Уцінка зараз і насолоджуйтеся безперервним зв'язком з вашими близькими та колегами, використовуючи ваш улюблений смартфон Samsung Galaxy S5 G900V.

Відгуки

Write Your Own Review
Додайте свій відгук:
Ваша оцінка