Лампа зі збільшувальним склом та підсвічуванням(Led) YaXun 929

Немає у наявності
Код:
00-00003046
Якість перевірена часом Лампа зі збільшувальним склом та підсвічуванням (Led) YaXun 929

Опис - Лампа зі збільшувальним склом та підсвічуванням(Led) YaXun 929

Лампа зі збільшувальним склом та підсвічуванням (Led) YaXun 929

Ya Xun YX-929 - якісна настільна лампа-лупа, оснащена досить великим збільшувальним склом діаметром 90 мм і додатковою внутрішньою лінзою, а також яскравим світлодіодним підсвічуванням. Відмінною особливістю представленої моделі є плавне регулювання яскравості світлодіодів, що дозволяє налаштувати рівень освітлення під необхідний рівень для кожної задачі.

Плавне регулювання буде корисним при використанні лінзи для огляду різних об'єктів, які не дуже комфортно яскраво висвітлювати — наприклад, глянсові, дзеркальні та інші поверхні. Якщо ж використовувати LED Ya Xun YX-929 як настільну лампу, освітлення можна налаштувати, щоб не заважати іншим, наприклад, при пізньому читанні або письмі, а також просто для економії електроенергії.

Діаметр лінзи дозволяє без особливих незручностей детально розглядати різні поверхні, а для більшого збільшення передбачена додаткова 19 мм лінза, яка ще в кілька разів наближає зображення. Завдяки гнучкому кронтшейну типу «гусяча шия» лампа-лупа може бути розташована в будь-якому зручному положенні, щоб забезпечити максимально якісне та чітке наближення. Над лінзою передбачена захисна кришка, яку можна закривати у перервах між роботою, щоб уберегти скло від попадання бруду та механічних пошкоджень.

Лампа-лупа компактна, зроблена з міцного, приємного на дотик пластику, має приємний зовнішній вигляд і проста в експлуатації, що в сумі з рештою характеристик робить її відмінним доповненням до будь-якого робочого місця.

Технічні характеристики:
Тип лінзи: настільна;
Діаметр лінз: 90 мм (основна) + 19 мм (додаткова);
Матеріал лінзи: скло;
Кронштейн лінзи: гнучка трубка;
Підсвічування: LED, кругове;
Регульована яскравість підсвічування;
Живлення: 220 В.

Замовити лампу Ви можете через сайт або зв'язатися з менеджером за телефоном, вказаним на сайті.

Технічні Характеристики - Лампа зі збільшувальним склом та підсвічуванням(Led) YaXun 929

Технічні Характеристики
YaXun 929

Відгуки - Лампа зі збільшувальним склом та підсвічуванням(Led) YaXun 929

Write Your Own Review
Додайте свій відгук:
Ваша оцінка