Антенний кабель Samsung Galaxy S III GT-i9300 Original, Уцінка

52,90 грн.
Чернівці Центральний
Чернівці Черемош
Чернівці Магазин
Івано-Франківськ
Кам'янець-Подільськ
Коломия
Київ
Львів
Тернопіль
Код:
00-00003463
Якість перевірена часом Антени кабель Samsung Galaxy S III GT-i9300 Original
52,90 грн.
Замовити в 1 клік

Опис

опис товару Антенний кабель Samsung Galaxy S III GT-i9300 Original, Уцінка в інтернет магазині GSM-Forsage:Антенний кабель Samsung Galaxy S III GT-i9300 Original, Уцінка - це оригінальний антенний кабель для смартфона Samsung Galaxy S III GT-i9300. Цей кабель призначений для підключення до антени і забезпечення стабільного сигналу мобільного зв'язку на вашому смартфоні.
У нашому інтернет магазині GSM-Forsage ви можете придбати цей антенний кабель за привабливою ціною в рамках акції Уцінка. Він може мати деякі косметичні дефекти, але це не впливає на його функціональність.
Цей оригінальний антенний кабель підійде для заміни пошкодженого або зношеного кабелю на вашому смартфоні Samsung Galaxy S III GT-i9300. Він легко встановлюється і має стандартні розміри, тому ви можете бути впевнені в його сумісності з вашим пристроєм.
Замовляйте Антенний кабель Samsung Galaxy S III GT-i9300 Original, Уцінка в нашому інтернет магазині GSM-Forsage зручним для вас способом і отримуйте якісний продукт за вигідною ціною.

Технічні Характеристики

Технічні Характеристики
Samsung Galaxy S III GT-i9300

Відгуки

Write Your Own Review
Додайте свій відгук:
Ваша оцінка